Valašský kalendář každoroční - CALENDARIUM VALACHIUM PERPETUM UNIVERSALIS

Kód: 3
Novinka Tip
Neohodnoceno
199 Kč –10 % 180 Kč
Skladem

Právě se Vám dostává do rukou již 5. vydání dosud nejucelenějšího věčného kalendáře valašských moudrostí a pranostik - CALENDARIUM VALACHIUM PERPETUM UNIVERSALIS. V kalendáři naleznete 365 valašských pranostik, moudrostí i předpovídání budoucích časů a věcí z hvězdnosti nebeské, o úrodách a rozličných stavech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALENDARIUM VALACHIUM PERPETUM UNIVERSALIS se seznamem svátků, které světili naši dávní předkové, kromě mnoha jiných praktických přehledů pro hospodářství, dům i obchod. Kromě 365 valašských moudrostí a pranostik v tomto věčném kalendáři naleznete i předpovídání budoucích časů a věcí z hvězdnosti nebeské, o úrodách a rozličných stavech. Doufáme, ale, že člověk zdravého rozumu poživající, omylnost měnících se časů a případnosti povědomý nebude tomu věřiti, že prší-li toho neb onoho dne, svítí-li slunce na ten den nebo ne, že prý nedostatek chleba, vína míti budeme nebo všeho hojnosti očekávati máme.

  • Formát: 250 x 353 mm
  • Rozsah: 8 listů dvojstranně potištěných + podkladový karton;
  • Barevnost: 1/0 hnědá PANTONE
  • Materiál: Conqueror Chamois 130 g/m2, oboustranně povrchově rýhovaný kartón. Široké rýhování běží paralelně s delší stranou.
  • Materiál podkladu: bílý karton na zpevnění cca 300 g/m2 – nepotištěný, cca o 4 cm delší než kalendář k potisku reklamy partnera.
  • Vazba: černá drátěná kroužková vazba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení